MÖBLER / Bord / Matbord 12868266

nr 1286 8266

Matbord

Ett par, 1880-tal, Bredd: 115cm. Djup: 67 cm. Höjd: 74cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:09:56